- C-SECURE

Представяме ви нашата чисто нова колекция Bright Women Wallets във формът XL. Цветни дизайни за жени и всеки друг, който обича да има малко цвят в джоба си. Тези ярки и лъскави портфейли са изработени от класическа кожа (лицева телешка кожа) с италиански произход и имат алуминиева вътрешност, която предпазва вашите карти от износване и скимиране. Класическа колекция за хора, които обичат допълнително пространство. Портфейлите за монети XL предлагат място за до 12 карти и предлагат допълнителен джоб за монети.
Всички наши картодържатели са оборудвани с патентован механизъм, който осигурява лесен достъп до вашите карти.
Ако търсите портфейл, който защитава вашите пари; не търсете повече. Всички наши портфейли предлагат RFID защита. Използваме иновативна технология, която предпазва вашите карти от скимиране. RFID означава радиочестотна идентификация. Алуминиевата вътрешност на нашите продукти блокира всякакви радиовълни, така че скимерите не могат да достигнат до вашите карти. C-secure е идеалното решение, когато търсите картодържател с RFID защита.
Материал: лицева телешка кожа с европейски произход
Съхранява и защитава: 8 до 12 карти, визитни картички, хартиени пари
Размер: 70 x 100 x 25 мм
Тегло: 90 грама
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | алуминий |
| Цвят | сив |
| Пол | дамски |
| Пол | мъжки |
| Пол | унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Изкуствена кожа |
| Цвят | Cherry / Blush / Grey |
| Капацитет за карти (count) | 12 |
| RFID защита | Да |
| Механизъм | Класически |
| С Money Clip | Не |
| С отделение за монети | Да |
| Ширина (mm) | 100 |
| Височина (mm) | 75 |
| Тегло | 0.00кг |
Картодържател C-SECURE XL с портфейл и монетник – Cherry / Blush / Grey
Подредете картите, парите и монетите си стилно с картодържателя C-SECURE XL. Изработен от висококачествена веган кожа, той е идеалният аксесоар за всеки ден.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — Побира до 12 карти, плюс отделение за монети и банкноти.
- RFID защита — Предпазва картите ви от неоторизирано сканиране.
- Елегантен дизайн — Цветовата комбинация Cherry / Blush / Grey придава изискан вид.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Веган кожа |
| Цвят | Cherry / Blush / Grey |
| Капацитет за карти | 12 |
| RFID защита | Да |
| Механизъм | Класически |
| С отделение за монети | Да |
| Ширина | 100 mm |
| Височина | 75 mm |
Какво има в кутията
- Картодържател C-SECURE XL
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




